Logo

BlackView BV2000

Број на оглас: 3168442 | Објавен на: 17.02.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: BlackView BV2000

Боја: Silver

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Одлично сочуван
Specifikacija
https://www.devicespecifications.com/en/model/ca88375b

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач