Logo

Renault Master

Број на оглас: 3168518 | Објавен на: 13.04.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Renault Master 2007 g. 1,9 cdti . Kupeno od salon Renault vo Skopje i tamu e odrzuvano so realni 200000 km.
Proverka kade sakate.
Mozna e zamena so moja doplata za kamionce so dupla kabina i tovaren prostor do 3m
Kombeto e vo odlicna sostojba.
5500 evra +ddv

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Бест Солар (претпријатие)

Потврден огласувач