Logo

Seat Leon

Број на оглас: 3168611 | Објавен на: 16.07.2019, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 4.000 €
4.600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ful oprema
1 gazda kupena vo mkd
atest plin
kako novo

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач