Logo

FORD MONDEO 1.8TDCI 74KW 2007AutoBern

Број на оглас: 3168654 | Објавен на: 14.09.2019, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава FORD MONDEO 1.8 tdci 74 kw 2007 година.
Возилото е регистрирано на Македонски таблици до 20.08.2019.
Од опрема поседува:
-автоматска клима,
-електрика на прозори, ретровизори и седишта,
-кожен волан со команди,
-фабричко цд радио,
-централно заклучување со далечинско,
-два клуча,
-гуми во добра состојба,
-сончев кров,
-магленки.
-можна замена
Повелете во AUTOBERN.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  AutoBERN

Потврден огласувач