Logo

TELEFON ALKATEL U3 (2018) NOV !!!

Број на оглас: 3168663 | Објавен на: 16.02.2019, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: U3 (2018)

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-ALKATEL U3 (2018) NOV SO DVE GODINI GARANCIJA.
-SO TELEFONOT DOAGA KOMPLETNO PAKOVANJE.
-TELEFONOT RABOTE NA SITE KATICKI.
-BEZ ZAMENI !!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач