Logo

E-TOTEM MTB elektricen velosiped

Број на оглас: 3168690 | Објавен на: 16.02.2019, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov velosiped e-totem mtb elektricen.Velosipedot e bez baterija i polnac.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач