Logo

Skoda Octavia 1.9 TDI

Број на оглас: 3169021 | Објавен на: 09.02.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.700 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Octavia 1.9 TDI full oprema 2000g 110ps broj kontakt: 070981201

  Кичево

Прати Е-Маил

  Skoda

Потврден огласувач