Logo

klima za frami na voda

Број на оглас: 3169053 | Објавен на: 19.08.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


klima za farmi na voda trosi 300vati struja na saat kapacitet edna zadovoluva 120m2
+38971967005

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  koste

Потврден огласувач