Logo

Продавам куќа во нас. Хром

Број на оглас: 3169133 | Објавен на: 21.08.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 160 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1974

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Злате Михајловски бр. 25а

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа во нас. Хром, комплетно реновирана (внатре и надвор со инсталации).

Куќата е лепенка со приземје (80м2) и сутерен (60м2), и во дворот посебна гарсоњера (20м2). Куќата е со комплетно средена документација со имотен лист.

Се продава поради заминување во странство.
За повеќе информации контактирајте.


** за полесно пребарување **
Куќа стан викендица имот kukja kuka Stan vikendica imot

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Nena

Потврден огласувач