Logo

Mnogu socuvana kola donesena od CH

Број на оглас: 3169147 | Објавен на: 09.02.2019, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvana kola donesena od CH

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач