Logo

*VW GOLF PLUS 1.9 77KW* **GOAL**

Број на оглас: 3169238 | Објавен на: 22.02.2019, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavada vw golf 5 plus 1.9 77kw 105 ks 2006 godina GOAL OPREMA (model 2007) 6 brzini uvezen od Germanija.
244 000 Km REALNI!
Oprema:
-Klimatronik (dvozonska)
-Abs
-Esp
-Tempomat
-Bord kompjuter
-Greaci na sedista
-Parking senzori
-Webasto
Smenet nov set lamela potisna zamaec i drug lager!!! Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач