Logo

motorna pila stihl .motorka.

Број на оглас: 3169281 | Објавен на: 17.06.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


nova motorna pila stihl ms 250

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач