Logo

Продавам овоштарник во Ресен

Број на оглас: 3169289 | Објавен на: 29.07.2019, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 5877 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам овоштарник во Ресен,во областа Порој во близина на фармата Агроплод.
Овоштарникот се простира на површина од 5877м2,со сопствена струја,вода и систем капка по капка.На овоштарникот има 550 родни дрва,16 години стари.
Цена- 3,5 евра од квадрат

Контакт на тел.071 619 723-Крсте и 076 387 949- Сашо

  Часови

Потврден огласувач