Logo

FIAT PUNTO GRANDE 1.4-BENZIN FULL KAKO NOVO

Број на оглас: 3169305 | Објавен на: 13.02.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT PUNTO GRANDE 1.4 FULL OPREMA
KLIMA
CENTRALNO
ALARM
ABS
AIR BAG
SITY
SERVO VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
BORD COMPJUTER
TEMPOMAT
METALIK BOJA
EL-STAKLA
EL-RETROVIZORI
RADIO SO CD FABRICKO
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA I E NAPRAVENA KOMPLETEN SERVIS
TEL
075 646 646

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач