Logo

Nevestinski fustan

Број на оглас: 3169328 | Објавен на: 22.02.2019, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Фустани

Големина: M

Боја: Бела

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


075909239

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Struga