Logo

Continental

Број на оглас: 3169366 | Објавен на: 11.07.2019, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaa ,,2" polovni gumi vo odlicna sostojba
205 /60/ R15,
2te se prodadoa

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач