Logo

BMW 530D E60 INDIVIDUAL FULL OPREMA

Број на оглас: 3169394 | Објавен на: 26.04.2019, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-- BMW 530D E60 INDIVIDUAL FULL
-- KLIMA
-- TEMPOMAT
-- BORD KOMPJUTER
-- PARKING SENZORI
-- GOLEMA NAVIGACIJA
-- KOMANDI NA VOLAN
-- KOZEN VOLAN
-- KOZEN ENTERIER
-- 4X NOVI GUMI
-- XENON SVETLA
-- 4X ELEKTRIKA NA STAKLA
-- 2X ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-- GREACI NA SEDISTA
-- ESP , AIR BAG , SERVO , CENTRALNO
-- ELEKTRIKA NA SEDISTA I VOLAN
-- 18" ALUMINSKI BANDASI-M PAKET
--ZA POVEKE NA TEL
--075 646 646

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач