Logo

transporter ger dewalt

Број на оглас: 3169758 | Објавен на: 22.02.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 360 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


ger dewalt 360 eur konjic so rolna 80 eur kom

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 s.d

Потврден огласувач