Logo

SCHMITZ 2007

Број на оглас: 3169867 | Објавен на: 19.04.2019, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


- производство 2007 година.
- со ЕКО осовини.
- сите 6 гуми скоро нови 80-90%.
- двострана и кров ролетна одлично функционира.
- поцинкована шасија.
- променети и ставени нови дискови и плочки.
Полуприколката е во одлична состојба и може да се види во секое време!!!
Лице за контакт: 071 226 440 - Пеце

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач