Logo

se prodava aprilia skarabelo vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3169964 | Објавен на: 24.05.2019, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2014

Модел: Skarabelo

Километри: 5000

Цена: 2.000 €
2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


kontakt broj
076220240 mozna zamena za kola so moja doplata

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач