Logo

Ford galaxy fila 2.0 cdti 7 sedista viber +41754224746

Број на оглас: 3170079 | Објавен на: 10.02.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo MK vo besprekorna sostojba mnogu zacuvana moze da se vidi so site davacki plateni do registracija
Ford galaxy gila 2.0 cdti 7 sedista
Novi gumi zimski i letni so al.bandasi parking kamera so radio povrzana senzori greaci vo sedista kuka i mnogu oprema
Tel.viber +41754224746

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач