Logo

PASSAT 1.9 TDI 66 kw 90 ks.

Број на оглас: 3170087 | Објавен на: 13.04.2019, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PASSAT 1.9 TDI 66 kw 90 ks.
Registiran so zelena karta.
Vo odlicna sostojba.
Kluma tronik.
Novi gumi.
Nov akulumator.
MOZE I ZAMENA
Mob za kontakt.
070/453-500.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач