Logo

Hyundai Galloper 2.5 tdi

Број на оглас: 3170184 | Објавен на: 14.08.2019, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Hyundai

Модел: Galloper

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai Galloper 2.5 tdi dobro socuvan
Moze i zamena

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Miroslav

Потврден огласувач