Logo

MINI COOPER 1.6 2003 - MOZNA E ZAMENA

Број на оглас: 3170249 | Објавен на: 17.09.2019, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mini

Модел: Coope

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Mini Cooper 1.6 - 2003 godina. Servisiran, klima, elektrika na prozori, ESP.... Odlicna sostojba. Mozna e zamena za kola so 4 vrati.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач