Logo

ALKATEL PIXI 4 (4")

Број на оглас: 3170332 | Објавен на: 16.02.2019, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Pixi 4 (4")

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.500 МКД
2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-ALKATEL PIXI 4 (4")
-SO TELEFONOT DOAGA KOMPLETNO PAKOVANJE.
-TELEFONOT RABOTE NA SITE KARTICKI.
-BEZ ZAMENI !!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач