Logo

Купувам куќа (стан)

Број на оглас: 3170505 | Објавен на: 02.10.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 40 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 20? m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: поширок центар

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се бара


Купувам куќа (стан), можи и постар објект, само да е во состојба за живеење (или да е вселив со мали поправки).
Локација: поширок центар (Областа, Јенимаале, Карпош, градски пазар...)
Контакт телефон: 076 865 001

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Irina

Потврден огласувач