Logo

BMW X1 1.8 d xdrev 4x4

Број на оглас: 3170649 | Објавен на: 09.08.2019, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 11.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki uvezen ot ch ch ch cenata za kesh zamena druk cena

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  qamil

Потврден огласувач