Logo

Се продава стан во Охрид настрог центар

Број на оглас: 3170688 | Објавен на: 19.04.2019, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 53 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: бул.Туристичка

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во центар на бул.Туристичка спроти Охридска Банка зграда Пејчијаре
53м2
комотен, многу солидна и чиста зграда,
голема тераса
со чист имотен лист
може и наместен
цена по договор
тел за контакт
071 235 280

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Виножито

Потврден огласувач