Logo

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 god TAXI

Број на оглас: 3171072 | Објавен на: 11.02.2019, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.750 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e registrirano do 06/2019 god.Motor i menjac vo dobra sostojba(potrebni se mali korekcii)Rebrasti kais smenet so vodna,ulje i filtri smeneti...

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач