Logo

Celicni bandazi 13 za peugeot 206

Број на оглас: 3171141 | Објавен на: 14.02.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 celicni bandazi za pezo 206 vo dobra sostojba. Cena po dogovor

072-309-688 Pedo

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Pedo

Потврден огласувач