Logo

OPEL ASTRA H 1,7 CDTI 74 KW 101 KS 2004

Број на оглас: 3171153 | Објавен на: 28.02.2019, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Произведена 2004
206 000км
74кв/101кс
Рачен менувач со 5 брзини
Увезена од Италија

Клима, фабричко радио со ЦД, електрични надворешни ретровизори со греење,
кожен волан со команди, темпомат, сензор за надворешна температура,
електрика на сите стакла, борд компијутер,
греачи на задно стакло, магленки,

2 НОВИ ЗИМСКИ ГУМИ
2 ЛЕТНИ НОВИ ГУМИ
ИЗВРШЕН СЕРВИС
Сменато масло 5W-30GM
Филтер за воздух, нафта, масло сменати пред 300км
ребраст и затегачи сменати пред 5000км
сменети предни плочки и дискови
Мотор и каросерија во одлична остојба

Можна замена понудете со реални цени
Тел 076 888 233

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Opel

Потврден огласувач