Logo

POKET/ PSION/ BARKOD CITAC

Број на оглас: 3171247 | Објавен на: 18.04.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 psioni vo odlicna sostojba

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач