Logo

SE PRODAVA ZASTITNA OGRADA PLUS ROLETNA

Број на оглас: 3171317 | Објавен на: 12.11.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ZASTITNA OGRADA PLUS ROLETNA 2.5 METRI SIROKA HITNO

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Leo