Logo

VW POLO 1.2-BENZIN KAKO NOVO

Број на оглас: 3171413 | Објавен на: 13.02.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.2-BENZIN KAKO NOVO
ABS
AIR BAG
SERVO VOLAN
METALIK BOJA
4-EL-STAKLA
SIBER
FABRICKO RADIO
3-KLUCA
SERVISNA KNISKA
KOLATA E NAPRAVENA KOMPLETEN SERVIS I E DONESENA SO VOZEJNE OD GERMANIJA
TEL
075 646 646

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач