Logo

Huawei P10 Lite, full pack, garancija

Број на оглас: 3171653 | Објавен на: 11.02.2019, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P10 Lite

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 7 meseci.

 Enver

Потврден огласувач