Logo

Ford escord 1.8 td klima

Број на оглас: 3171654 | Објавен на: 21.02.2019, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.099 €
1.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba
Maksimalno socuvana
Odlicen i ekonomicen motor
Klima raboti
Elektrika na stakla
Centralno so dalecinsko
Aerbabs

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач