Logo

Golf 1 benzin/plin

Број на оглас: 3171709 | Објавен на: 11.02.2019, 22:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1981

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1 benzin-plin
Rev do 18.07.2019
Akomulator nov sega staven
Kuka
Kolata e pali vozi
Inf. 076 312 091 (Dejan)

 Viktor

Потврден огласувач