Logo

Prodavam parno na struja

Број на оглас: 3171923 | Објавен на: 14.08.2019, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam parno so kotel na struja. Mnogu malku koristeno. Moknost 29 kw do 130m2. Jacinata se podesuva i na pomalku da raboti.
Cena po dogovor
kontakt tel 070477761

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  nik

Потврден огласувач