Logo

Ski cizmi, Ски чизми

Број на оглас: 3172100 | Објавен на: 12.02.2019, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Cizmite se vo Skopje, broj 38-39
Telefon za kontakt:070201194

  Mitko

Потврден огласувач