Logo

lamela i korpa za golf 6 2.0 tdi 140 ps

Број на оглас: 3172279 | Објавен на: 12.02.2019, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 6 2.0 140ps

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


lamela i korpa za golf 6 2.0 tdi 140 ps .6berzini

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 golf