Logo

Lemalica parkside so postolje

Број на оглас: 3172309 | Објавен на: 12.02.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Lemailica so potenciometar 48w
Parkside vo komplet so kalaj i rezerven spic.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач