Logo

VW LUPO 1.0 SUPER SOSTOJBA

Број на оглас: 3172330 | Објавен на: 12.02.2019, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw lupo 1.0 benzin servisirano i registrirano vo odlicna sostojba so klima,elektrika na stakla domakinski cuvano.MOZE I ZAMENA

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач