Logo

Lozje

Број на оглас: 3172455 | Објавен на: 12.02.2019, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
1. lozje od sortata SMEDEREVKA, 5 dekari pod sistem za navodnuvanje vo s.Marena
2. lozje od sortata VRANEC, 2 dekari pod sistem za navodnuvanje vo s.Sivec.
Tel. za kontakt 076955152

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  kojcevd