Logo

Peugeot 205 1.9D

Број на оглас: 3172483 | Објавен на: 23.02.2019, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 205

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 205 1.9D vo odlicna sostojba.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Орданчо

Потврден огласувач