Logo

Sprinter za posta

Број на оглас: 3172492 | Објавен на: 27.02.2019, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes sprinter 2013 godina dizell so nov motor i turbo a karoseria ima pominata 200 iljadi momentallno se naoga vo germania 071519878

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Suad