Logo

Kia Besta 2.2D

Број на оглас: 3172494 | Објавен на: 27.03.2019, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kia Besta 2.2D 1997 God.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Орданчо

Потврден огласувач