Logo

Termo pecki 3KW i 4.5KW

Број на оглас: 3174089 | Објавен на: 20.08.2019, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve termo pecki zaedno ili posebno. Ednata e 3 KW a drugata e 4.5 KW. I dvete imaat postolje so trkalca ispravni.
Tel. 079 292 084
Viber 079 292 084

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  PC

Потврден огласувач