Logo

Izdavam trosoben stan 85m2 Strog Centar Soboren Hram

Број на оглас: 3174502 | Објавен на: 22.08.2019, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 85 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1988

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 230 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Komplet namesten!
Golema dnevna!
Dve spalni!
Cetiri posebni kreveti!
Kupatilo!
Toalet!
Terasa!

Agencija!

Povejke info na 072-310-203

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач