Logo

Bmw 530 X-Drive 231 ks

Број на оглас: 3174814 | Објавен на: 26.06.2019, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bez mana...Full oprema...Extra sostojba Noviot motor 231ks X-drive Moze zamena.

  Кичево

Прати Е-Маил

  XXX

Потврден огласувач