Logo

Rover 620 sdi top sostojba

Број на оглас: 3175528 | Објавен на: 16.07.2019, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 620

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Rover 620 sdi
Sega reg
Novi zimski gumi
Smeneto potisna lamela i dr lager
Nov hladnjak
Felgi
Oprema ful
Klima
Centralno
Pogoden za vozaci pocetnici 77kw
Hitno se prodava

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач